Pavojingų ir nepavojingų atliekų laikymo ir antrinių žaliavų tvarkymo aikštelės sanitarinės apsaugos zonos tikslinimas

UAB „Ekobazė“ (Utenos padalinys – Kaimynų g. 13, Dičiūnų k., Utenos sen., Utenos r. sav.) Poveikio visuomenės sveikatai vertinimo ataskaita.

Skaityti daugiau

Norime iš arti Jus supažindinti su kokiais iššūkiais susiduria atliekų perdirbimo įmonė EKOBAZĖ

Retas iš mūsų susimąsto, kad atliekų perdirbimo įmonėms tenka labai atsakingai ir kruopščiai rūšiuoti neva jau „surūšiuotas“ atliekas, reikia atskirti įmaišytas komunalines atliekas.

Skaityti daugiau

Nuo kitų metų augant mokesčiams EKOBAZĖ Elektrėnuose investuoja į naujus įrenginius

Atliekų tvarkymo įmonės jau pasiruošė su 2022 m. pradžia ateinantiems pokyčiams: didėjant mokesčiams už neperdirbamų pakuočių naudojimą prognozuojama, kad plastiko perdirbimo apimtys didės, todėl atliekų tvarkytojai investuoja į naujus įrengimus.

Skaityti daugiau

Įdomus reportažas apie atliekų rūšiavimą ir perdirbimą

lrytas.tv laidoje „Švarūs miestai” EKOBAZĖ Komercijos vadovė Marina Curko-Notkuvienė pristato įdomius faktus apie rūšiavimą, pasakoja kaip mūsų atliekos tampa antrinėmis žaliavomis iš kurių gimsta nauji gaminiai.

Skaityti daugiau

Nustebsite, kiek daug naudingų dalykų galima pagaminti iš senų padangų

Įsibėgėjus padangų keitimo sezonui gyventojams primenama: neatsakingas padangų išmetimas yra ne tik didžiulė žala gamtai, bet ir naudingos žaliavos švaistymas.

Skaityti daugiau

Ką daryti su naudotomis, netinkamomis padangomis?

Vairuotojai aktyviai keičia automobilio padangas ir užduoda dažną klausimą „Ką daryti su naudotomis, netinkamomis padangomis?“ UAB „Ekobazė“ primena vairuotojams 4 pagrindinius būdus kur ir kaip galima priduoti panaudotas padangas.

Skaityti daugiau

Edukacinė veikla jaunimui „Ekobazėje“

Šiandien buvo labai įdomi ir smagi diena, pilna pažinimo, smalsumo ir jaunatviško juoko.

Mūsų kolegė Marina Curko su jaunuolių grupe iš Elektrėnų jaunimo centro tyrinėjo „Ekobazės“ antrinių atliekų perdirbimo filialą Elektrėnuose. Draugystė su šiuo jaunimu centru prasidėjo nuo muzikos festivalio „Muzika garsiau“.

Skaityti daugiau

Elektrėnuose kasmet garsiau skamba ne tik muzika, bet ir į visą Lietuvą plinta ekologiško atliekų tvarkymo ir perdirbimo idėjos.

Liepos 6 d. vyko jaunųjų atlikėjų muzikos festivalis „#Muzikagarsiau 2021“ 🎵🎵.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šios šaunios iniciatyvos ir matydami sąmoningą jaunimą, kuris atsakingai rūšiuoja atliekas ir tausoja gamtą.

Skaityti daugiau

Pasenusių dokumentų naikinimo rizika.

„Tas BDAR gal ir galioja pas jus ten Vilniuje, bet pas mus rajone tikrai nėra čia dar jokio BDAR. Gal tikrai nieko tokio nebus, jeigu atiduosim dokumentus jums kaip makulatūrą?“ – čia tikro gyvo šiemet vykusio pokalbio ištrauka su įmonės, įsikūrusios už 100 km nuo Vilniaus, vadovu.

Skaityti daugiau

Tvarumui tampant paklausia preke, „Ekobazė“ padidino pelną penktadaliu – iki 1,2 mln. EUR

Atliekų tvarkymo bendrovė „Ekobazė“ per praėjusius metus uždirbo 1,2 mln. eurų grynojo pelno. Lyginant su 2019 metais, grynasis pelnas pernai išaugo penktadaliu (20,7 proc.). Pelnas augo nepaisant mažėjusių pajamų – UAB „Ekobazė“ pardavimo pajamos sudarė 15,5 mln. eurų, o tai yra 6,4 proc. mažiau, lyginant su 2019 metais.

Skaityti daugiau

EKOBAZĘ rekomenduoja didžioji dalis klientų.

Didžiuojamės, kad net 92%* mūsų klientų rekomenduotų mus savo partneriams 🏆.

Esame išsikėlę labai aukštą tikslą, kad mus rekomenduotų 100% mūsų klientų! Pasiraitosime rankoves ne tik visuotiniam skiepijimui, bet ir sunkiam ir atkakliam darbui vedančiam link tikslo.

Skaityti daugiau

UAB „Ekobazė“ atsakymas į neteisingai skleidžiamą informaciją

Šią savaitę „Lietuvos rytas“ publikavo straipsnį, kuriame pateikiama klaidinanti, tikrovės neatitinkanti informacija apie mūsų bendrovę. Kadangi prieš pasirodant šiai publikacijai mums nebuvo suteikta galimybė pateikti savo nuomonę, gindami savo reputaciją kreipėmės, kad tikrovės neatitinkantys faktai būtų paneigti, o jau publikuotas straipsnis būtų papildytas mūsų komentaru.

Skaityti daugiau